W.O.D.K.A [We Often Do Kick Ass] Halo 3 Clan forum

Oficjalne forum klanowe W.O.D.K.A

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie



Najświeższe wieści z frontu:

- Znane już są edycje gry Halo Reach jakie będziemy mogli kupić. Po więcej info zapraszam do nowo utworzonego działu Halo Reach

- Chcesz być na bieżąco z nowinkami w świecie gier ? Zapraszam do działu Newsy :)

- Chcesz porozmawiać o trybach multiplayer jakie znajdziesz w grze Halo: Reach. Zapraszam do działu Halo Reach

- Masz jakieś ciekawe informacje, a może chciałbyś się z nami czymś podzielić albo pogadać o ciekawych rzeczach. Nie bój się. Pisz śmiało !!!

- Znamy już datę premiery Halo Reach! Szykujcie kasę na 14 września 2010 roku :)


  • Index
  •  » Pchli Targ
  •  » Sprzedam: Steelseries ZBOARD + nakładka World of Warcraft!!!

#1 2010-01-04 08:16:14

jdzka

Gość

Sprzedam: Steelseries ZBOARD + nakładka World of Warcraft!!!

Siemano!!

Mam do sprzedania zestaw Steelseries ZBOARD .

W skład zestawu wchodzi:

1) klawiatura z podstawową nakładką - stan bardzo dobry. Używana jako klawiatura na co dzień. Lekkie pękniecie pod przyciskiem SPACJI, jednak to nie przeszkadza w użytkowaniu. Brak oryginalnego pudełka.
2) nakładka typowa do gier typu FPS ze specjalnym rozstawieniem klawiszy - stan idealny, użyta tylko kilka razy. Brak oryginalnego pudełka,
3) nakładka World of Warcraft - stan idealny, założona tylko 2 razy. Praktycznie zerowe ślady użytkowania.
4) nakładka World of Wrcraft Burning Crusade - stan bardzo dobry. Używana do gry na koncie z dodatkiem Wrath of the Lich King.

Wszystko w 100% sprawne!!

Jak coś pisać na gg 6225266 lub email: ruda.jadzka@gmail.com

 

#2 2010-01-06 11:50:58

jdzka

Gość

Re: Sprzedam: Steelseries ZBOARD + nakładka World of Warcraft!!!

Do sprzedania mam też zestaw płyt wraz z kontem World of Warcraft

 

#3 2010-01-06 20:36:53

 Arveen

http://images37.fotosik.pl/214/f6cc3fc051a63d9e.jpg

Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 274
Ranga w H3: Lieutenant
Osiągnięcia: nie będę się chwalic :P

Re: Sprzedam: Steelseries ZBOARD + nakładka World of Warcraft!!!

zrywasz z nałogiem czy jak? że tak radyklanie...


http://www.bungie.net/card/halo3/arveen89.ashx

http://card.mygamercard.net/PL/sig/arveen89.png

Offline

 

#4 2010-01-06 20:53:02

jdzka

Gość

Re: Sprzedam: Steelseries ZBOARD + nakładka World of Warcraft!!!

No można tak powiedzieć chociaż Wow'a i całej reszty (konsoli i Halo) już dawno nie używałam i raczej używać nie będę. A że mamy nowy rok to zdecydowaliśmy z Benkiem zrobić porządki w chałupie Sprzedajemy cały ten grajdołek bo tylko zajmuje nam miejsce A szkoda mi tych gratów (zwłaszcza Xbox'a) żeby tylko stały i się kurzyły skoro ktoś może mieć z nich radochę, a moje dzieci raczej na nich już nie będą grać Więc jeśli ktoś z was lub nawet ktoś z waszych znajomych będzie chętny kupić to czekam na info

 

#5 2010-01-10 09:41:17

jdzka

Gość

Re: Sprzedam: Steelseries ZBOARD + nakładka World of Warcraft!!!

 
  • Index
  •  » Pchli Targ
  •  » Sprzedam: Steelseries ZBOARD + nakładka World of Warcraft!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl